Parca sunt mai ciudate miscarile de data asta. Cel putin faza cu sticla cred ca nu prea i-a iesit. Insa mi-a placut calutul cu flori si pisoi! Happy WW, draga Vero!❤️😘
Ersm sigura ca scrisesem... Acum chiar ar fi fost buna o licoare, insa inteligenta mai trebuie sa isi cizeleze manuirile. Multumesc pentru zambete. Si calutul e adorabil cu flori si pisoi... O zi faina. Scriu de pe tel. Ca la calc. nu stiu cand ajung sa vad a doua postare. 🥰❤️
Porția de drăgălășenie săptămânală! Happy WW, dragă Vero!
RăspundețiȘtergereSunt într-adevăr drăgălaşi!
ȘtergereHappy WW, dragă Carmen!
Parca sunt mai ciudate miscarile de data asta. Cel putin faza cu sticla
RăspundețiȘtergerecred ca nu prea i-a iesit. Insa mi-a placut calutul cu flori si pisoi!
Happy WW, draga Vero!❤️😘
Şi anunţul despre mesajul ăsta tot în spam a fost. 🙁
ȘtergereNumai bine, dragă Suzana! ❤️😘
Ersm sigura ca scrisesem...
RăspundețiȘtergereAcum chiar ar fi fost buna o licoare, insa inteligenta mai trebuie sa isi cizeleze manuirile. Multumesc pentru zambete. Si calutul e adorabil cu flori si pisoi...
O zi faina. Scriu de pe tel. Ca la calc. nu stiu cand ajung sa vad a doua postare.
🥰❤️
Tot din cauză de mesaje ajunse aiurea în spam am întârziat cu răspunsul.
ȘtergereZi frumoasă şi un weekend pe placul tău, dragă Suzana! 🥰❤️