Ce colectie dragalasa! Mi-ai facut pofta de cirese! Iar fetita in masinuta este o scumpa! Happy WW, draga Vero! Si multe bucurii in iunie si in vara!❤️😘
Aici se găsesc cireşe dulci şi ieftine. Fetiţa sunt eu (maşinuţa era a fotografului). M-am gândit că e o animaţie potrivită pentru ziua copilului. Happy WW, dragă Suzana! Şi o vară aşaa cum ţi-o doreşti! ❤️😘
Am presupus eu ca ar fi o posibilitate! Fotografii aveau mereu cateva decoruri pentru poze. Si masinutele alea erau deosebite. Ziua de azi a fost ciudatica. Ne-au schimbat senzorii de la gaze obligatoriu. 😅 Insa pe cutie nu scrie vreo tara explicit, doar ca e standard european. Faza este ca are firul scurt si nu ajunge la priza. Cam ciudata tehnica de azi....🤣 Si la voi apar chestii d-astea obligatorii?
Noi avem centrală de apartament. Nu mai ştiu de unde avem senzorul: l-am luat o dată cu centrala, l-am luat separat, ni l-au pus când au racordat centrala? Obligatoriu ne-au schimbat contorul de gaz, acum vreo trei luni. Acum fac săpături, trag tevi noi de la centrala din cartier. Se zvoneşte că s-ar putea să ne pună să plătim o taxă dacă n-o să vrem să ne racordăm din nou la încălzirea centrală (cu care am tremurat de frig şi în anii '80, şi după '89; şi frigul ăla ne-a costat mai mult decât căldura de acum.)
Premiul pentru cel mai tânăr pilot de curse îl primește Vero cea micuță, premiul pentru risipă merge la grauri, premiul „Pofta de cireșe” pentru al doilea clip de marți, premiul pentru curiozitate este al cercetătorului de covrig de sâmbătă și premiul pentru drăgălășenie se împarte la toată lumea.
Ce colectie dragalasa! Mi-ai facut pofta de cirese!
RăspundețiȘtergereIar fetita in masinuta este o scumpa!
Happy WW, draga Vero! Si multe bucurii in iunie si in vara!❤️😘
Aici se găsesc cireşe dulci şi ieftine.
ȘtergereFetiţa sunt eu (maşinuţa era a fotografului). M-am gândit că e o animaţie potrivită pentru ziua copilului.
Happy WW, dragă Suzana! Şi o vară aşaa cum ţi-o doreşti! ❤️😘
Am presupus eu ca ar fi o posibilitate! Fotografii aveau mereu cateva decoruri pentru poze. Si masinutele alea erau deosebite.
ȘtergereZiua de azi a fost ciudatica. Ne-au schimbat senzorii de la gaze obligatoriu. 😅
Insa pe cutie nu scrie vreo tara explicit, doar ca e standard european. Faza este ca are firul scurt si nu ajunge la priza.
Cam ciudata tehnica de azi....🤣
Si la voi apar chestii d-astea obligatorii?
Noi avem centrală de apartament. Nu mai ştiu de unde avem senzorul: l-am luat o dată cu centrala, l-am luat separat, ni l-au pus când au racordat centrala? Obligatoriu ne-au schimbat contorul de gaz, acum vreo trei luni.
ȘtergereAcum fac săpături, trag tevi noi de la centrala din cartier. Se zvoneşte că s-ar putea să ne pună să plătim o taxă dacă n-o să vrem să ne racordăm din nou la încălzirea centrală (cu care am tremurat de frig şi în anii '80, şi după '89; şi frigul ăla ne-a costat mai mult decât căldura de acum.)
Premiul pentru cel mai tânăr pilot de curse îl primește Vero cea micuță, premiul pentru risipă merge la grauri, premiul „Pofta de cireșe” pentru al doilea clip de marți, premiul pentru curiozitate este al cercetătorului de covrig de sâmbătă și premiul pentru drăgălășenie se împarte la toată lumea.
RăspundețiȘtergereZile frumoase și fericite, dragă Vero!
Toată lumea mulţumeşte pentru premii! 😄
ȘtergereZile mereu pe placul tău, dragă Carmen!